Depilacja laserowa dla kobiet i mężczyzn przy użyciu lasera Vectus

Depilacja laserowa to obecnie najmodniejszy zabieg wykonywany w przeróżnych gabinetach kosmetycznych. Pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia z wybranej partii ciała. Pozostawia skórę miękką i gładką, dodatkowo nie powoduje żadnych podrażnień.

Depilacja laserowa przy użyciu lasera Vectus jest w pełni bezpieczna dla pacjenta. Gwarantuje to diodowy laser, który wykorzystuje nowoczesną technikę i indywidualnie dobiera poziom natężenia dla każdej osoby.

Laser Vectus powstał w wyniku prowadzonych licznych badań oraz prac przez naukowców z Harvard University. Charakteryzuje się wiązką światła o długości fali 810 nm. Wykorzystuje innowacyjne techniki, które zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort zabiegu. Technologia Photon Recykling pozwala sprawnie wykorzystać całą wytworzoną energię. Dzięki niej światło ponownie jest odbijane w lustrach umieszczonych na głowicy lasera i kierowane na mieszki włosowe. Technologia Advanced Contact Cooling zapewnia delikatne chłodzenie miejsca depilowanego, dlatego też cały zabieg jest bezbolesny i komfortowy. Czytnik Skintel odpowiada za właściwe dobranie parametrów i ustawia natężenie lasera dla każdej osoby indywidualnie.

Depilacja u kobiet – laser Vectus

Depilacja laserowa jest najchętniej wybieranym zabiegiem przez kobiety. Doceniają one sobie trwałość pozbycia się owłosienia oraz komfort i wygodę. Każda kobieta marzy o tym, że podczas całych wakacji czuła się wyjątkowo i nie musiała się martwić o wystające włoski. Dodatkowo laser Vectus zapewnia bezpieczny i bezbolesny zabieg, więc czemu z niego nie skorzystać.

Kobiety głównie depilują laserowo partie ciała takie jak:

  • depilacja bikini laserem
  • depilacja nóg laserem
  • depilacja wąsika laserem
  • depilacja pachwin laserem

Najchętniej decydują się na depilację nóg przy wykorzystaniu lasera Vectus. Owłosienie na nogach jest usuwane przy pomocy większej głowicy lasera diodowego Vectus, dzięki temu zabieg przebiega szybciej i sprawniej. Natomiast mniejsza głowica wykorzystywana jest do depilacji okolic bikini oraz górnej wargi.

Depilacja laserowa jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem, do którego zazwyczaj nie ma żadnych przeciwwskazań. Zanim rozpocznie się pierwszy zabieg kosmetolog przeprowadza wywiad z pacjentem, w którym porusza różne ważne kwestie, jakie muszą być spełnione, aby depilacja była całkowicie bezpieczna dla klienta.

Depilacja u mężczyzn – laser Vectus

Depilacja laserowa coraz częściej wybierana jest przez mężczyzn. Kilka lat temu skupiali się oni zazwyczaj na goleniu twarzy. Obecnie decydują się również na depilację innych partii ciała.

Depilacja laserowa zwiększa codzienny komfort, pozwala ograniczyć pocenie się i hamuje rozwój bakterii. Po za tym wiele kobiet ceni sobie partnerów, którzy nie mają nadmiernego owłosienia.

Mężczyźni najchętniej decydują się na depilacje partii ciała takich jak:

  • depilacja twarzy
  • depilacja pleców i klatki piersiowej
  • depilacja pachwin laserem
  • depilacja miejsc intymnych

Miejsca intymne u mężczyzny są bardzo wrażliwe i ze względu bezpieczeństwa nie mogą być całkiem depilowane przy użyciu lasera. Jednak laser Vectus pozwala usunąć owłosienie znajdujące się wokół miejsc intymnych i pomaga utrzymać higienę oraz daje większy komfort dla mężczyzny.

Strony internetowe Białystok – Marek Masalski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *