Poszukujesz osoby, która wykona profesjonalny makijaż ślubny?

Makijaż ślubny to jedna z najważniejszych kwestii dla przyszłej panny młodej. Planowanie ślubu to ogrom pracy, który wymaga wielu decyzji i zaangażowania. Decydujemy się na konkretną salę weselną, wybieramy odpowiedni samochód, a także zajmujemy się kupnem sukni, garnituru i wielu dodatków.

Bardzo ważną rolę gra również makijaż i fryzura pani młodej. Każda kobieta pragnie wyglądać zjawiskowo w dniu swojego ślubu. Dlatego wcześniej chętnie panie korzystają z przeróżnych zabiegów upiększających oraz decydują się na makijaż i uczesanie ślubne.

Komu powierzyć wykonanie makijażu i fryzury ślubnej?

Salony fryzjerskie oraz wizażu bardzo konkurują między sobą i zachęcają różnymi ofertami. Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety. Dlatego wybierając salon fryzjerski lub wizażu nie powinniśmy zwracać uwagi na koszta, tylko zdecydować się na najlepszy i polecany przez inne osoby salon. Zanim zdecydujemy się na konkretny salon, można poczytać recenzję i komentarze w Internecie lub wypytać swoich znajomych. Dobre rozeznanie pozwoli nam sprecyzować swoje potrzeby i ukierunkuje nas na właściwy tor.

Wiele salonów wizażu i fryzjerskich oferuje darmowy makijaż ślubny lub czesanie, na kilka dni przed ślubem. To doskonała propozycja, dzięki której możemy sprawdzić możliwości wybranych makijażystek lub fryzjerek. Porozmawiać o swoich potrzebach i wybrać właściwe upięcie oraz makijaż ślubny dla siebie.

Fryzura ślubna

Uczesanie ślubne to bardzo istotna kwestia, musi być ono odpowiednio przeprowadzone i wykończone. Fryzura ślubna nie ma prawa się zepsuć podczas całej ceremonii zaślubin i wesela – to podstawowy cel uczesania. Dlatego warto powierzyć tego typu zadanie profesjonalnym fryzjerom, którzy mają doświadczenie oraz bogatą wiedzę. Ważne jest również, aby fryzura była estetyczna i podobała się pani młodej. Decydując się na wybrany salon fryzjerski musimy zwrócić uwagę na pracownice salonu, powinny one podążać za nowoczesnymi trendami, być otwarte i umieć właściwie dobrać uczesanie dla każdej kobiety.

Makijaż ślubny Poznań

Doskonały salon wizażu mieści się w Poznaniu i bardzo chętnie wybierany jest przez panny młode. Face Fabric to salon zajmujący się wizażem, charakteryzacją oraz fotografią. Prowadzony jest przez Katarzynę Woźniak oraz Justynę Woźniak, które od lat są zgranym duetem i mają bogate doświadczenie.

Katarzyna Woźniak wykonuje makijaż ślubny Poznań z pełną profesjonalnością i właściwie dobiera kosmetyki do każdego typu cery. Ma na swoim koncie liczne ma współpracę z wieloma celebrytami oraz sławnymi osobistościami. W swojej ofercie proponuje między innymi:

  •       makijaż ślubny Poznań
  •       współpracę ze stylistami
  •       współpracę z fryzjerami

Doskonale zna się na różnego typu makijażach, chętnie brała udział w licznych konkursach oraz szkoleniach. Dodatkowo zajmuje się szkoleniem młodych wizażystów i współpracuje ze znanymi markami.

Specjalnością Justyny Woźniak jest fotografia, posiada obszerne i doceniane portfolio i chętnie współpracuje z sławnymi osobami. Otrzymała między innymi prestiżową nagrodę Viva Word Press Photo w kategorii Beauty. Justyna Woźniak zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych sesji zdjęciowych i dzięki niej każda przyszła Pani Młoda może dodatkowo skorzystać z doskonałej sesji fotograficznej.

Makijaż ślubny Poznań to pewność, że w dniu ślubu każda panna młoda będzie wyglądała zjawiskowo. Powierzenie swojej twarzy w ręce Katarzyny Woźniak to gwarancja perfekcyjnego makijażu ślubnego. Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie wizażu sprawdź makijaż ślubny Poznań na facefabric.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *