Prezent prosto z serca

Mama to chyba najbliższa osoba dla każdego z nas. Nic dziwnego, że gdy szukamy prezentu dla niej to chcemy kupić na prawdę wyjątkowego. Prosto od serca… Takim podarunkiem może być biżuteria. Gdy nasza mama ją założy zawsze pomyśli o nas… Jak kupować biżuterie dla mamy. Oto kilka praktycznych porad dla każdego dziecka. Dużego i małego…

Uważnie obserwuj

Zanim kupimy jakąkolwiek biżuterię warto troszkę poobserwować naszą mamę i dowiedzieć się jaki ma gust. Jaki typ biżuterii lubi. Woli srebro a może złoto? Każda kobieta w tym względzie ma trochę inne upodobania.

Gdy już dowiemy się co podoba się naszej mamie, to spokojnie możemy ruszyć na poszukiwanie wymarzonego prezentu. Spory problem możemy mieć z pierścionkami. Bardzo trudno jest znaleźć odpowiednie jeśli nie znamy rozmiaru.Pewnym rozwiązaniem jest przyniesienie do salonu jubilerskiego pierścionka, który nosi nasza mama. To właśnie on posłuży nam jako wzór…

O wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju bransoletki, wisiorki czy kolczyki. W przypadku tych ostatnich powinniśmy sprawdzić czy mama w ogóle je nosi być może preferuje klipsy. A co z paniami, które nie lubią biżuterii? Tu sprawa nieco się komplikuje… Takie ascetki z pewnością ucieszy piękny zegarek bądź elegancka zawieszka do kluczy.

Prezent do kolekcjonowania

W ostatnich latach furorę robią bransoletki z zawieszkami. Na początek możemy podarować naszej mamie właśnie taką bransoletkę z jedną zawieszką. W miarę upływającego czasu mogą pojawić się kolejne. Dzięki temu stworzymy oryginalną biżuterię. Nikt nie będzie miał identycznej.

Podobnie ma się rzecz z wisiorkami. Możemy obdarować mamę pięknym łańcuszkiem na którym również zwiesimy różne zawieszki. To dobre rozwiązanie dla pań, które lubią nieco ekstrawagancką biżuterię.

Spersonalizuj swój podarunek

Jeśli mamy ochotę to wybrany prezent bez problemu możemy spersonalizować. Wystarczy, że poprosimy jubilera o wykonanie okolicznościowego grawerunku. Jaki napis powinniśmy umieścić? Tak na prawdę wszystko zależy właśnie od nas. W tych krótkich słowach wyraźmy swoje uczucia… Ograniczają nas właściwie jedynie nasza kreatywność oraz niezbyt duża powierzchnia.

Piękno i porządek

Wspaniała biżuteria wymaga odpowiedniej oprawy. Jeśli nie będziemy o nią odpowiednio dbać to może ulec uszkodzeniu a nawet zniszczeniu. Jeżeli nasza mama ma spor biżuterii możemy pomyśleć o obdarowaniu jej piękną szkatułką. Dzięki temu wszystkie precjoza będą odpowiednio wyeksponowane, a na dodatek mamy pewność, że nic nie ulegnie zniszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *