Prezentacje i pokazy firmy Clavam Sp. z o. o. – sprawdź opinie na temat firmy!

W dzisiejszych czasach Polacy coraz chętniej uczestniczą w różnorodnych pokazach oraz prelekcjach. Największą popularnością cieszą się pokazy oraz prezentacje artykułów i gadżetów przydatnych w codziennym życiu – na przykład sprzętu RTV i AGD, przyrządów domowych i tym podobnych. Takie pokazy są okazją nie tylko do spędzenia miłego czasu wraz z partnerem czy najbliższą osobą oraz zapoznania się z nowinkami i popularnymi produktami, ale również okazją do poznania nowych osób, które również uczestniczą w pokazie.
Większość firm, które organizują pokazy w różnych miastach i mniejszych miejscowościach oprócz omówienia podczas prelekcji proponowanych przedmiotów raczy swojego klienta różnymi konkursami z cennymi nagrodami, bonusami oraz prezentami za obecność. Uczestnicząc w pokazach można więc sporo zyskać i to całkowicie za darmo – wystarczy poświęcić tylko nieco swojego wolnego czasu.

W dbałości o klienta – rozmowa z ekspertem i pracownikiem firmy

Jedną z najbardziej znanych na polskim rynku firm organizując pasjonujące pokazy na których zawsze zjawiają się tłumy chętnych jest firma Clavam. Aby dobrze poznać specyfikę działania firmy, jej zalety oraz szeroką ofertę o rozmowę poprosiliśmy Cezarego Kozłowskiego. Pan Cezary od lat jest pracownikiem firmy, który dba o jej dobry wizerunek – jest doświadczonym specjalistą do spraw sprzedaży produktów oferowanych przez firmę oraz przedstawicielem marki. Pan Cezary Kozłowski jest czynnym uczestnikiem oraz prelegentem pokazów i prezentacji organizowanych przez firmę na terenie całego kraju oraz zajmuje się również pośrednio sprzedażą produktów codziennego użytku w firmie Clavam Sp. z o. o.

Poniższy artykuł w trosce o jak najbardziej dokładne odwzorowanie wypowiedzi pana Cezarego oraz obszerne przedstawienie firmy składa się w głównej mierze z wypowiedzi wspomnianego wcześniej eksperta.

Oferta firmy Clavam Sp. z o. o.

Aby lepiej poznać specyfikę firmy Clavam poprosiliśmy pana Cezarego o przedstawienie oferty swojej marki. W swoich wypowiedziach pan Kozłowski zwracał przede wszystkim uwagę na różnorodność oferty oraz sprawdzone i bardzo dobrej jakości produkty, które na pewno zadowolą nawet najbardziej wymagających i wybrednych klientów.

„Firma w której od lat pracuje zajmuje się sprzedażą różnego typu sprzętu, który jest ułatwieniem codziennych obowiązków oraz uprzyjemnieniem życia. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym – nie są one żadnym luksusem, a po prostu rzeczą, która jest przydatna praktycznie na każdym kroku. Ten fakt znacznie wpływa na popularność naszych produktów – nie proponujemy klientom nic, co jest nieprzydatne i powoduje jedynie przysłowiowe „wyrzucenie pieniędzy w błoto”.”

Następnie Pan Cezary opowiedział nieco więcej o aktualnej ofercie firmy, a także walorach oferowanych produktów.

„Obecnie w naszej ofercie znajduje się kilka odpowiednio wyselekcjonowanych produktów, które są odpowiedzią na życzenia naszych klientów. Są to:

Wszystkie produkty wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakości oraz powstały z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Fakt ten potwierdzają liczne zadowolone opinie klientów, którzy już skorzystali w oferty naszej firmy. Dodatkowo warto jest oczywiście wspomnieć, że staramy się oferować jak najbardziej atrakcyjne ceny oraz liczne rabaty i promocje dla osób chcących skorzystać z oferty firmy.”

Clavam Sp. z o. o. – najwyższa jakość, pełna uczciwość oraz niespotykane podejście do każdego klienta

Pan Cezary o swojej firmie wypowiada się praktycznie w samym superlatywach. Jego słowa nie są jednak puste – pan Kozłowski podaje wiele różnorodnych argumentów, które przemawiają za takim stanem rzeczy oraz powołuje się na liczne zadowolone opinie klientów.

„Nasza firma jest nastawiona na pełne zadowolenie naszego klienta. Dlatego też pokazy prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Pozwala to na przedstawienie wszelkich zalet oferowanych produktów. Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania uczestników pokazów.”

Pan Cezary bardzo szeroko wypowiedział się także na temat cen oferowanych produktów. „Wiele osób zastanawia się skąd można znaleźć w ofercie naszej firmy tak atrakcyjne ceny produktów tak wysokiej jakości. Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta – mimo tego, że nie jesteśmy producentami oferowanych sprzętów i akcesoriów to możemy pozwolić sobie na konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty dla klientów. Wszystko to za sprawą tego, że ściśle współpracujemy z producentami oferowanych produktów – dzięki temu, że sprzedajemy na bardzo dużą skalę i działamy na terenie całej Polski, właściciele marek pozwalają nam uzyskać bardzo dobre ceny oraz duże obniżki względem innych firm”.

Uwaga na podróbki oraz nierzetelne opinie

Pan Cezary Kozłowski przestrzega przed oszustami oraz osobami, które bazują na niesprawdzonych i fałszywych informacjach.

„Jak w każdej branży również nasza firma narażona jest na nieustanne ataki ze strony nieuczciwej konkurencji oraz osób, które chcą zaszkodzić dobremu wizerunkowi firmy Clavam Sp. z o.o.. Jest to normalne zjawisko – warto jednak nie zawsze wierzyć we wszystko co jest obecne w internecie, a wysłuchać osób, które są związane z marką oraz zadowolonych opinii klientów.”

„Bardzo częstym zjawiskiem jest podszywanie się pod markę oraz korzystanie z naszych technik sprzedaży oraz promowanych wartości. Oszuści – bo inaczej nie sposób nazwać takich osób – chcąc wypromować się na sukcesie znanej i cenionej firmy jak nasza, jednocześnie starając się osłabić dobry wizerunek firmy oraz zasiać w potencjalnych klientach ziarno niepewności, bardzo często uciekają się do działań na pograniczu prawa oraz dobrego smaku. Bardzo często prezentacje i pokazy organizowane przez takie firmy są przygotowane w sposób mało profesjonalny. Można to poznać po tym, że osoby prowadzące są kompletnie nieprzygotowane do swojej roli. Dodatkowo firma, która żeruje na naiwności swoich klientów niechętnie odpowiada na pytania obecnych gości oraz nie udziela wyjaśnień czy dodatkowo informacji, a stara się za wszelką cenę zbyć swojego klienta.”

Pan Cezary Kozłowski, przedstawiciel marki Clavam Sp. z o.o. w swoich wypowiedziach stara się także wyjaśnić co dodatkowo powinno zwrócić uwagę klientów, że mają do czynienia nie z oryginalnym pokazem, a osobą podszywającą się pod firmę.

„Produkty oferowane przez oszustów są bardzo niskiej jakości, co często widać już na pierwszy rzut oka. Z pewnością nie są one warte żadnych pieniędzy. Niska cena, wątpliwa jakość produktów oraz brak poszanowania prawa do decyzji przez klienta oraz dopytania o produkt to największe ich błędy”.

Podsumowanie rozmowy

Pan Cezary Kozłowski poświęcił nam bardzo dużo swojego cennego czasu. To również świadczy o podejściu do klienta. Serdecznie zapraszamy więc na pokazy organizowane przez tę firmę – z pewnością warto zapoznać się z jej ofertą oraz oferowanymi produktami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *