Mata masująca Body Shape Casada – cena, opinie

Nie każdy z nas, z przeróżnych przyczyn, może pozwolić sobie na tradycyjny masaż mechaniczny. Z myślą o takich osobach powstała mata wibracyjna Body Shape, która dzięki pozytywnej mocy wibracji uzupełnionej o funkcję podgrzewania ma korzystny wpływ na samopoczucie fizyczne oraz psychiczne. Aby przybliżyć Państwu szczegółowe informacje na temat tego innowacyjnego produktu postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z Panią Magdą Jaworską z firmy Clavam, będącej wyłącznym dystrybutorem maty masującej BodyShape w Polsce.

Pani Magdo, dziękuję iż zgodziła się Pani na ten krótki wywiad. Na początku proszę opowiedzieć naszym czytelnikom na czym polega innowacyjność maty wibracyjnej Body Shape i dlaczego warto przemyśleć jej zakup. 

Mata masująca BodyShape jest produktem, który ma niezwykle pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Regularne korzystanie z maty wibracyjnej Body Shape pozwala na zapobieganie codziennym dolegliwościom. Dzięki macie masującej BodyShape uzyskamy takie korzyści jak: poprawa pracy układu krążenia,  układu limfatycznego a także krwionośnego, a co za tym idzie lepsze odżywienie oraz natlenienie wszystkich tkanek. Dzięki usprawnieniu pracy wszystkich układów w naszym organizmie mata wibracyjna BodyShape niweluje skutki stresu i pozwala osiągnąć odprężenie. Jak widać regularne używanie maty masującej Body Shape wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Mieszkania, zwłaszcza w blokach, bywają małe i nie każdy może pozwolić sobie na przechowywanie sprzętu rehabilitacyjnego. Czy mata wibracyjna Body Shape zajmuje dużo miejsca?

Jedną z wielu zalet maty masującej BodyShape jest jej rozmiar i waga. Sprzedawana przez naszą firmę mata jest niezwykle lekka, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Jest idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń, a także dla osób, które zmuszone są często podróżować – np. służbowo i nie chcą rezygnować w trakcie podróży z dbania o swoje zdrowie. Waga maty wibracyjnej Body Shape to tylko około 2 kg.

W jaki sposób działa mata? Czy ma więcej niż jeden program masażu?

Użytkownik ma pełną kontrolę nad działaniem maty wibracyjnej BodyShape, ponieważ została ona wyposażona w specjalny pilot, pozwalający na wybór programu automatycznego lub manualnego. Dzięki niemu możemy wybrać jedną z 5 stref masażu a także regulować intensywność masażu. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja ogrzewania, którą możemy włączyć i wyłączyć w każdym momencie, zarówno używając programów automatycznych, jak i manualnych.

Mata wibracyjna BodyShape jest wyposażona w dziesięć pól wibracyjnych, które zostały podzielone na pięć stref wibracji. Ponadto w macie wydzielono również dwie strefy ogrzewania. Użytkownik może wybierać spośród pięciu programów automatycznych, w których może samodzielnie regulować intensywność wibracji, wybierając jeden z trzech poziomów intensywności.

Według opinii naszych klientów mata wibracyjna BodyShape jest niezwykle łatwa i intuicyjna w obsłudze, a jej regularne stosowanie przynosi oczekiwane efekty w postaci zniwelowania przeróżnych dolegliwości bólowych a także osiągnięcia pełnego relaksu psychicznego.

Warto podkreślić, iż mata wibracyjna Body Shape jest wyposażona także w zasilacz samochodowy, dzięki czemu możemy używać jej nie tylko w domu ale i w samochodzie.

Na jakie układy oddziałuje masaż wibracyjny? Komu szczególnie możemy polecić tego typu produkt?

Masaż wibracyjny oddziałuje głównie na układy: nerwowy, mięśniowy oraz krążenia. Stosując delikatne programy wibracyjne uzyskamy efekt uspokajający naszych mięśni, z których usunięte zostanie napięcie. Wybierając silne wibracje pobudzimy nasz układ nerwowy oraz zwiększymy sprawność czynnościową mięśni. Stosowanie wibracji wzdłuż przebiegu nerwów obwodowych albo w miejscach, w których występują sploty nerwowe powoduje obniżenie zwiększonej pobudliwości nerwowej. Wibracja działa pobudzająco na wszelkie naczynia krwionośne i powoduje zwiększenie ich napięcia, zwolnienie tętna oraz podniesienie ciśnienia krwi. Dzięki stosowaniu maty wibracyjnej BodyShape pobudzimy czynność wydzielniczą gruczołów, która wpływa na polepszenie wchłanianie substancji odżywczych w tkankach oraz przyspiesza wydalania produktów przemiany materii.

A co jeśli mata ulegnie awarii? Czy firma Clavam oferuje swoim klientom gwarancję na maty masujące Body Shape?

Tak, oczywiście, wszystkie produkty sprzedawane przez firmę Clavam objęte są ustawową, dwuletnią gwarancją. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiliśmy im nieodpłatne przedłużenie gwarancji na matę BodyShape do 5 lat. W tym celu wystarczy zarejestrować produkt na naszej stronie. Co istotne wszystkie naprawy staramy się zrealizować w trybie Serwis24, co oznacza, iż naprawiona mata Body Shape jest odsyłana do klienta w ciągu 24 godzin od jej otrzymania. Jeśli naprawa nie jest możliwa w tak szybkim czasie, klient ma gwarancję iż otrzyma naprawiony produkt maksymalnie w ciągu 21 dni roboczych.

Gdzie nasi czytelnicy mogą nabyć matę wibracyjną BodyShape? Czy produkt można nabyć przez internet?

Polityka sprzedaży firmy Clavam opiera się wyłącznie na organizowaniu pokazów, w trakcie których klienci mogą nabyć nasze produkty – w tym matę masującą BodyShape. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci mają okazję przekonać się dosłownie „na własnej skórze” jak działa mata wibracyjna, dotknąć ją, wypróbować czy porozmawiać z naszymi przedstawicielami, którzy są w stanie wyjaśnić wszelkie wątpliwości oraz wytłumaczyć jak działa produkt. Sprzedaż na pokazach jest kanałem sprzedaży, który według naszej firmy sprawdza się najlepiej a pokazy organizowane są na terenie całej Polski, w związku z czym niemal każdy ma szanse wziąć w nich udział.

Na chwilę obecną nie ma możliwości zakupu maty wibracyjnej Body Shape przez internet, w związku z czym chciałabym przestrzec przed różnego rodzaju aukcjami i ofertami dostępnego na wszelkich internetowych serwisach sprzedażowych. Bardzo często są to tanie podróbki, które z oryginalną matą masującą Body Shape nie mają nic wspólnego a ich stosowanie nie jest skuteczne, co istotne może się także okazać niebezpieczne dla naszego zdrowia. Firma Clavam nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sprzęt nabyty w internecie i negatywne skutki jego użytkowania.

Jedyną gwarancją nabycia pewnego, sprawdzonego produktu najwyższej jakości jest udział w pokazie organizowanym przez firmę Clavam, do czego oczywiście gorąco zachęcam. Naprawdę warto samodzielnie przekonać się jak działa mata wibracyjna Body Shape.

Ile kosztuje mata wibracyjna Body Shape – na jaki wydatek powinny nastawić się nasi czytelnicy zainteresowani zakupem maty?

Cena maty wibracyjnej Body Shape, dostępnej wyłącznie na pokazach organizowanych przez firmę Clavam, wynosi 10.700,00 zł. Za tę cenę otrzymujemy najwyższej jakości produkt, którego regularne stosowanie przynosi wymierne efekty w postaci lepszego samopoczucia psychicznego oraz fizycznego a także zniwelowanie różnego rodzaju dolegliwości bólowych, takich jak przewlekły ból kręgosłupa, bóle reumatyczne czy dolegliwości bólowe mięśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *