Sok z gravioli – zdrowotne serum dla wszystkich

Chcąc cieszyć się dobrą kondycją organizmu, zawsze warto zainteresować się suplementami diety, które dostarczą do organizmu niezbędnych elementów. Dzięki dostępności produktów z zagranicy możemy stosować coraz lepsze środki, np. sok z gravioli.

Chociaż jest to produkt naturalnego pochodzenia, to swoimi właściwościami przypomina raczej lek. Jest to jednak wyciąg z wiecznie zielonego drzewa, które rośnie w Ameryce Środkowej i Południowej. Wyciąg pozyskuje się niemal ze wszystkich części, licząc korę, gałęzie, liście i kwiaty. Sok z gravioli posiada niesamowicie dużą ilość zastosowań, dlatego z pewnością warto się nim zainteresować.

Mity, czy fakt na temat walki z nowotworami

Jednym z najpopularniejszych mitów jest ten, który mówi, że sok z gravioli potrafi zwalczyć aż 12 rodzajów nowotworów i działa około 10 tysięcy razy skuteczniej, niż chemioterapia. Jest to jednak informacja, która nie została potwierdzona naukowo, dlatego możemy jedynie wierzyć, że produkt działa pozytywnie na organizm, zwalczając komórki rakowe w sposób wydajny. Trzeba jednak czekać na potwierdzenie tej wiadomości i badania, które wykażą, że jest to prawda lub zanegują tę teorię.

Skąd takie informacje? Co ciekawe wynikają one z badań, które potwierdzają obecność składnika, który wspomaga walkę z rakiem piersi lub płuc. Oczywiście wyniki zostały przekazane przez instytucje ze Stanów Zjednoczonych i są one stosunkowo nowe. Na razie nie ma potwierdzenia, w postaci wyleczonej osoby z pomocą soku lub preparatów na jego bazie. Warto jednak profilaktycznie stosować ten produkt, zwłaszcza iż jest on dostępny w większości dużych aptek i również można zamówić go przez internet.

Potwierdzone właściwości

Sok z gravioli jednak doskonale sprawdzi się w przypadku walki z pasożytami, które świetnie czują się w ludzkim organizmie. Wspomaga też pracę jelit i pomaga przy biegunce. Można go stosować także przy gorączce, schorzeniach wątroby, reumatyzmie, w celach uspokojenia, obniżenia poziomu ciśnienia i wielu innych dolegliwościach.

Dawkowanie

Sok z gravioli został jednak jeszcze zbyt słabo przetestowany i nie wiadomo, w jakich dawkach go spożywać. Warto zrobić szczegółowe badania całego organizmu, zobaczyć elementy do poprawy i spróbować dawkować od jednej łyżki dziennie, która zostanie rozpuszczona w szklance wody. Jest to bardzo niewielka dawka, ponieważ butelka o pojemności 500 ml kosztuje zaledwie 20 złotych. Po pewnym czasie można zwiększyć dawkę do dwóch łyżek. jaki będzie efekt finalny? To zależy od niedoborów i organizmu. Jeśli wyniki badań nie poprawią się po miesiącu stosowania, można spróbować zwiększyć dawkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *