Herbata antylipidowa Tiens – właściwości zdrowotne

Herbata antylipidowa marki Tiens składa się z 6 gatunków zielonej herbaty, nasion cynamonu chińskiego, kłącz gencjany okopowej, kinostemy pięciolistnej oraz płatków lotosu. Wykazuje działanie oczyszczające i sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu. Nazywana jest ,,herbatą czyścikiem” naczyń krwionośnych. Najczęściej polecana jest to picia osobom cierpiącym na arteriosklerozę, nadciśnienie oraz miażdżycę. Wykazuje skuteczne działanie w odtruwaniu organizmu, dlatego też ma duże uznanie wśród osób odchudzających się i walczących z nadwagą.

Według medycyny chińskiej piecie herbaty antylipidowej Tiens:

  •       poprawia proces trawienia i usprawnia działanie układu pokarmowego
  •       reguluje przemianę tłuszczów i skutecznie obniża poziom cholesterolu
  •       obniża ciśnienie krwi
  •       zmniejsza napięcie nerwowe
  •       obniża gorączkę
  •       ma korzystny wpływ na wzrok
  •       odtruwa organizm – polecana przy objawach zatrucia alkoholowego
  •       ułatwia wydalanie mas kałowych i gazów

Herbatka antylipidowa Tiens polecana jest również osobom z dysfunkcją śledziony oraz posiadającym kamienie w woreczku żółciowym. Regularne i długofalowe spożywanie herbatki skutecznie zmiękcza kamienie i sprzyja przywróceniu pełnego zdrowia.

Skład herbatki antylipidowej Tiens

W herbacie antylipidowej Tiens znajdują się cenne składniki oczyszczające, a mianowicie mieszanka 6 gatunków zielonej herbaty, nasiona siemienia Cassia Tora, korzeń gencjany okopowej, płatki lotosu oraz liście kinostemy pięciolistnej. Naturalne składniki szybko i skutecznie wchłaniane są do organizmu i nie wywołują żadnych niepożądanych skutków.

Komu polecane jest picie herbatki antylipidowej Tiens?

Herbata antylipidowa polecana jest przy dietach odchudzających, osoby zainteresowane jej spożywaniem powinny 1 torebkę herbaty zalać 200-300 mililitrów gorącej wody (70-80 stopni Celsjusza) i parzyć przez 10 minut, najlepiej pod przykryciem. Kurację należy rozpocząć od jednej szklanki dziennie przez okres 7 dni. Raz zaparzoną torebkę można użyć ponownie w celu przygotowania naparu.

Napój z herbaty antylipidowej korzystnie wpływa na utrzymanie prawidłowego ciśnienia. Osoby chcące obniżyć ciśnienie powinny pić gorącą herbatę Tiens około 30 minut przed posiłkiem, natomiast przy niskim ciśnieniu, należy zaleca się picie herbaty w postaci schłodzonego napoju, najlepiej pomiędzy posiłkami. Kurację prowadzoną w celu unormowania ciśnienia zaleca się powtórzyć po upływie 1-2 miesięcy.

Herbata antylipidowa ma zdrowotny wpływ na osoby cierpiące na zaburzenia przemiany tłuszczów oraz osoby starsze. W tych przypadkach należy zaparzać 1 torebkę herbatki w 1 litrze gorącej wody, przez 10 minut. Kurację rozpocząć od 1/3 szklanki 3 razy dziennie w ciągu 3-5 lub 7 dni (zależnie od samopoczucia), a następnie zwiększyć koncentrację herbaty w wodzie.

Herbata antylipidowa nie wywołuje skutków ubocznych, lecz w celu bezpieczeństwa nie jest wskazania kobietom będącym w ciąży i karmiącym piersią. Ponadto nie powinno się jej podawać dzieciom poniżej 12 roku życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *