Czy powiększanie penisa jest możliwe? Poznaj sprawdzone sposoby

Każdy mężczyzna chce dominować nad partnerką i zaskoczyć ją swoją męskością. Wielkość penisa dla mężczyzny to najważniejsza kwestia podczas pierwszych zbliżeń z nową kobietą. Mężczyzna czuje dumę, gdy jego partnerka jest zszokowana wielkością członka i zadowolona ze stosunku.

Jednak według licznych badań i wywiadów wielkość członka nie ma dużego wpływu na jakość stosunku płciowego. Czasami zdarza się, że mężczyzna mający kompleks małego penisa nie czuje się pewny w łóżku. To właśnie takie zachowanie sprawia, że stosunek płciowy jest nie najlepszy. Dzięki stałemu rozwojowi technologii i innowacjom w różnych dziedzinach powiększanie penisa stał się możliwe!

Chcesz mieć dużego penisa? Czuć się pewnie i swobodnie w łóżku z każdą kobietą? Wybierz odpowiedni sposób dla siebie i porzuć swoje zmartwienia www.secretive.pl/info/czy-powiekszenie-penisa-jest-mozliwe.html

Sposoby na powiększanie penisa

Kilkanaście lat temu wprowadzano pierwsze metody powiększania penisa np. tabletki, które były mało skuteczne. Obecnie tworzone są specyfiki o efektownym i szybkim działaniu. Penis to części układu moczowo-płciowego, która służy do oddawania moczu i pełni funkcję seksualną. Budowa penisa jest dość skomplikowana, a dodatkowa rola, jaką spełnia członek postawiła, przed technologią nie lada wyzwanie, aby stworzyć ,,godny zaufania lek na powiększenie penisa”. Wiele pierwszych metod powiększania penisa nie były bezpieczne i czasami prowadziły do licznych uszkodzeń prącia i chorób.

Obecnie możemy cieszyć się licznymi sprawdzonymi i godnymi zaufania sposobami na powiększenie penisa. Mężczyźni mogą skorzystać między innymi z:

  • tabletek na powiększenie penisa
  • kremy, żele i inne specyfiki  powiększające rozmiar członka
  • pompki wodne i próżniowe
  • extendery rozciągające członka
  • operacje plastyczne
  • specjalistyczne ćwiczenia zwiększające rozmiar członka
  • zastosowanie kwasu hialuronowego

Tabletki na powiększenie penisa

Tabletki są najczęściej i najchętniej wybieranym sposobem na powiększenie prącia. Szybko przynoszą efekty, są bezbolesne i nie wymagają żadnego wysiłku. Można je zakupić w aptekach i Internecie.

Kremy, żele i spray’e

Kremy, żele i spray’e stosuje się bezpośrednio na skórę penisa, zawierają one przeróżne składniki, które poszerzają naczynia krwionośne. Kremy i żele nie są zbyt skutecznym rozwiązaniem, najczęściej są polecane, jako dodatek przy innej stosowanej metodzie powiększania penisa.

Pompki wodne i próżniowe

Ich głównym zadaniem jest rozciągnięcie oraz wzmocnienie penisa, pompki należy stosować ostrożnie, ponieważ ich złe użytkowanie może spowodować niemały ból. Pompki wodne działają dzięki ciśnieniu wytworzonym z wody, natomiast próżniowe z powietrza.

Extendery rozciągające członka

Znacząco zwiększają długość i grubość penisa, bardzo dobre i skuteczne rozwiązanie, natomiast wymaga dużej cierpliwości i regularności.

Operacja plastyczna

Operacja plastyczna powiększenia penisa jest ryzykowną metodą i wiążą się z nią różne komplikacje.

Ćwiczenia powiększające penisa

Znaczące efekty tylko po regularnych i długoterminowych ćwiczeniach penisa.

Kwas hialuronowy

Zabieg polegający na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego w penisa, natychmiastowe efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *