Prestiżowe fotele masujące, czyli gwarancja satysfakcji i zadowolenia

Chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, musimy gwarantować im produkty najwyższej jakości, wykonane z dbałością o precyzję i z najlepszych materiałów. Jeśli ktoś jeszcze nie domyślił się dzisiejszej tematyki, to chcemy zaprezentować najbardziej luksusowe i prestiżowe modele foteli masujących.

Ile kosztują prestiżowe fotele do masażu i czym one różnią się one od swoich nieco tańszych kolegów? Dziś odpowiadamy na najczęstsze wątpliwości naszych klientów, z którymi zgłaszają się do naszych specjalistów.

Najdroższy, czyli najlepszy? Z pewnością najbardziej zaawansowany

Zacznijmy od największego modelu, który budzi również największą ilość kontrowersji – głównie za sprawą swojej ceny, która wynosi powyżej 30 tysięcy złotych. Jest to często poruszany temat, ze względu na ilość pytań, odpowiedzi i możliwości, które producent zaprezentował interesantom.

FUJIIRYOKI JP1000 to jeden z najbardziej zaawansowanych foteli masujących w ofercie Rest Lords, który posiada aż 21 programów automatycznych i 41 programów manualnych, oferując maksymalną ilość możliwości indywidualnego ustawienia masażu, do preferencji użytkowników. Największą atrakcją modelu jest skanowanie kręgosłupa, dzięki czemu potrafi on dopasować odpowiedni nacisk i ruchy masażerów – użytkownik musi jedynie ułożyć się wygodnie i może zapomnieć o swoich codziennych obowiązkach, przez które mięśnie są stale napięte.

FUJIIRYOKI JP1000 oferuje masaż ramion, pleców, pośladków, łydek, ud i stóp, dzięki czemu można odprężyć całe ciało jednocześnie – dodatkową funkcjonalnością, która przypadnie do gustu w zimowe wieczory, jest podwójny system ogrzewania pleców i stóp, by po całym dniu poza domem w minusowych temperaturach, można było poczuć ciepło domowego ogniska w sposób dosłowny.

O kilkunastominutowych kursach masażu, technikach 3D i możliwościom rozciągania można przeprowadzić całą prezentację, jednak chcemy zaprezentować różnicę w nieco tańszych modelach, które również zadowolą osoby kierujące swoją uwagę na najbardziej prestiżowe produkty.

Fotele masujące premium – możliwości i design

Zależy nam w tym miejscu, na porównaniu dwóch popularnych modeli, które są w cenach między 13 000-17 000 zł. Mowa na temat modeli MASSAGGIO STRAVAGANTE i MASSAGGIO ESCLUSIVO.

Pierwszy, czyli model Stravagante oferuje masaż stóp, łydek, ud, pleców, ramion i przedramion. Użytkownicy mogą wybierać z 7 programów automatycznych, 5 indywidualnie skomponowanych 2 programów i aż 11 programów manualnych. Do ciekawych funkcjonalności, należy zaliczyć m.in. takie opcje jak:

  • Zero Gravity,
  • Zero Wall,
  • rozciąganie,
  • dopasowanie do wzrostu,
  • jonizator powietrza,
  • ogrzewanie w oparciu.

Drugi produkt to Esclusivo – z miejsc masażu, różni się on jedynie dodatkowym punktem pośladków, co z pewnością przypadnie do gustu klientom posiadającym siedzący tryb życia. Jednak ze względu na niższą cenę, osoby zainteresowane nie otrzymują bluetooth, jonizatora powietrza, tak zróżnicowanej ilości programów i muszą zadowolić się mniejszą ilości regulacji. Czy to jednak znaczy, że jest to sprzęt niższej klasy? Oczywiście, że nie, ponieważ gwarantuje on wybitny relaks wszystkim interesantom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *