Pokazy i prezentacje spółki Virgam (opinie). Doskonałą okazją na zakupy!

Firma Virgam – wysoka jakość w przystępnej cenie!

Nie jest tajemnicą, że wysoka jakoś produktu zawsze wiąże się z jego odpowiednio wysoką ceną. Tymczasem firmaVirgam stara się przełamać tę prawidłowość, oferując wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego w przystępnej cenie. Postanowiliśmy zbadać czy rzeczywiście jest to możliwe i, co ważne, prawdziwe. Okazją do weryfikacji był pokaz firmy Virgam, gdzie mieliśmy okazję porozmawiać z Panem Adamem Zubkowskim – przedstawicielem tej niezwykłej firmy.

Dobry sprzedawca to wiarygodny sprzedawca!

Na wstępie Pan Adam sygnalizuje, że Spółka Virgam nie chce sprzedawać kilkudziesięciu produktów jednocześnie. Wynika to z polityki firmy, która nastawiona jest na sprzedaż kierunkową i wyspecjalizowaną, co oznacza, że w ofercie znaleźć można maksymalnie kilka produktów. Są to jednak produkty wysokiej jakości, które zostały odpowiednio przetestowane, a pracownicy firmy wiedzą o nich praktycznie wszystko. Co więcej – jak zaznacza Pan Adam – pracownicy mają okazje samodzielnie testować produkty, które następnie trafiają do sprzedaży. Pan Adam uzasadnia to w ten sposób: „Żyjemy w czasach, gdzie świadomość konsumenta jest coraz większa. Dlatego też zdecydowaliśmy, że jeżeli nasi sprzedawcy będą mieli możliwość samodzielnego sprawdzenia naszych produktów i przekonają się o ich wysokiej klasie oraz jakości, to łatwiej będzie im je prezentować. Świadomy klient szybko zorientuje się, że to nie jest typowa sprzedaż w rodzaju tzw. «lania wody», ale że ma do czynienia z poważną Spółką, która stara się podnieść swoją wiarygodność do maksimum”. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest swego rodzaju nowością, która dotychczas nie była wykorzystywana w Polsce. Jest to również o tyle wyjątkowe, że Spółka Virgam nie jest producentem, ale pośrednikiem. Konieczne było zatem ustalenie z producentami oferowanych produktów, aby zgodzili się na testy przez pracowników. Świadczy to o niezwykle poważnym podejściu Firmy Virgam do klienta, który od samego początku traktowany ma być z najwyższym profesjonalizmem.

Wyspecjalizowana oferta Firmy Virgam

W chwili obecnej firma ta skupia się na sprzedaży trzech rodzajów produktów. Są to: maty BodyShape marki Casada, naczynia kuchenne marki Venice oraz odkurzacze marki Clean King. Jak zostało to już wskazane, oferta jest wyspecjalizowana i skierowana na produkty, które wykorzystywane są w każdym gospodarstwie domowym. Ich cena jest w istocie bardzo okazyjna. Jak z satysfakcją stwierdza Pan Adam – dotychczas nigdy nie zdarzyło się, aby jakikolwiek produkty był reklamowane. Z kolei o zadowoleniu klientów świadczy fakt, że na kolejne pokazy w tym samym miejscu każdorazowo przychodzi coraz więcej osób. „Nowi klienci nie ukrywają, iż przyszli na pokaz z polecenia swoich znajomych, sąsiadów czy bliskich, którzy byli na naszych prezentacjach już wcześniej. Jest to niewątpliwie nasz duży sukces, który jednocześnie świadczy o zadowoleniu z naszych produktów” – Pan Adam nie kryje dumy z nieustającego wzrostu klientów. Rzeczywiście na pokazie jest bardzo dużo osób, które potwierdzają słowa Pan Adama – są tu głównie z rekomendacji kogoś bliskiego.

Produkty oferowane przez Firmę Virgam

Co do samych produktów, to rozmowa z Panem Adamem w połączeniu z profesjonalną i szczegółową prezentacją pozwalają stwierdzić, że w istocie mamy do czynienia z rzeczami o wysokiej jakości. Ciężko wybrać, który z oferowanych przedmiotów szczególnie się wyróżnia, gdyż każdy z nich ma wiele zalet i przyciąga uwagę. Dlatego też po kolei:

  1. Mata BodyShape Limited Edition marki Casada – jest to mata wibracyjna, która dedykowana jest przede wszystkim dla osób, które z przyczyn niezależnych nie mogą korzystać z masażu mechanicznego. Poprawę samopoczucia fizycznego, jak też psychicznego, gwarantują wibracje wytwarzane przez 10 pól wibracyjnych, umieszczonych w 5 strefach wibracji. Możliwe jest skorzystanie aż z 5 programów, w ramach których można dodatkowo regulować poziom intensywności (3 poziomy). Mata wzbogacona jest o funkcję podgrzewania, którą można uruchomić w dowolnym momencie. Urządzenie sterowane jest za pomocą prostego w użyciu pilota. Mata jest bardzo lekka, a po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Jednak najważniejsze są korzyści zdrowotne jakie wiążą się z korzystaniem z maty wibracyjnej BodyShape – jej regularne używanie wpływa na poprawę pracy układu krążenia oraz układów: krwionośnego i limfatycznego. Sam masaż gwarantuje oczywiście efekt relaksacyjny, co pozwala niwelować stres i związane z nim bóle głowy i mięśni.
  2. Naczynia kuchenne marki Venice – w ofercie znaleźć można przede wszystkim garnki o różnych pojemnościach oraz patelnie do smażenia bez tłuszczu, jak również: garnki parowe, misy z pokrywam czy frytkownice. Ich wytrzymałość oraz bezpieczeństwo Pan Adam przetestował osobiście. No może nie do końca osobiście, gdyż gwarantem ich jakości oraz trwałości jest… żona Pana Adama! On sam przyznaje, że był to jeden z najbardziej trafionych prezentów, jakie podarował swojej żonie. Pan Adam przytacza opinię małżonki: „Żona zachwala przede wszystkim możliwość smażenia bez tłuszczu oraz przystosowanie garnków marki Venice do gotowania w systemie wieżowym. Pozwala to na oszczędność miejsca w kuchni, przy jednoczesnym przyrządzaniu kilku potraw”. Faktycznie są to zalety, które zdecydowanie wyróżniają markę Venice.
  3. Odkurzacz marki Clean King – to wielofunkcyjne urządzenie spełniające nie tylko zadania zwykłego odkurzacza, ale również odkurzacza piorącego, przy użyciu którego bez problemu upierzemy obicia mebli oraz tapicerkę samochodową. Odkurzacz ten posiada również funkcję nawilżacza i odświeżacza powietrza. W tym przypadku Pan Adam przyznaje, że również i to urządzenie świetnie sprawdziło się w jego gospodarstwie domowym, dzięki czemu jest w stanie zapewnić o wysokiej klasie oferowanego produktu. W opinii Pana Adama odkurzacz ten świetnie czyści wnętrze samochodu, na długo pozostawiając przyjemny i świeży zapach. Równie skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia z mebli tapicerowanych, zwłaszcza te za które „odpowiada” pupil Pana Adama – sznaucer Figo.

Uwaga na oszustów!

Pan Adam prosi, aby przestrzec Czytelników przed spółkami, które starają się podszywać pod firmę Virgam. Podmioty te organizują półlegalne pokazy, używając logo podobnego do loga Virgam. Oferta takich nieuczciwych podmiotów opiera się niestety na podrobionych produktach, które bardzo przypominają oryginalne przedmioty oferowane przez Virgam. Praktyki takie negatywnie wpływają na ogólną ocenę firmy. Pan Adam dodaje jednak, że na szczęście świadomy konsument instynktownie wyczuwa oszustwo i weryfikuje podejrzaną ofertę: „Mieliśmy już wiele telefonów z pytaniami, czy wprowadziliśmy jakąś super wyprzedaż czy dużą zniżkę. Informujemy wówczas, że owszem oferujemy naszym klientom zniżki i bony rabatowe, ale nie oszukujmy się. Jeżeli przykładowo ktoś próbuje sprzedać odkurzacz teoretycznie spełniający wszystkie funkcje oferowanego przez Nas odkurzacza, w cenie 3 krotnie niższej, a więc odpowiadającej tradycyjnemu odkurzaczowi to niestety, ale z całą pewnością mamy do czynienia z podróbką”.

Zapraszamy na pokazy firmy Virgam!

Prezentacja w wykonaniu pracowników Virgam to nie tylko pokaz wysokiej klasy produktów niezbędnych w gospodarstwie domowym, ale również popis profesjonalizmu i kompetencji. Pan Adam na zakończenie naszej rozmowy serdecznie zaprasza na organizowane pokazy: „Jesteśmy przede wszystkim nastawieni na kontakt osobisty z klientem. Możliwość rozmowy i przedstawienia oferowanych produktów na żywo pozwala na pełne podkreślenia ich zalet. Poza tym to dla nas ogromna przyjemność móc bezpośrednio porozmawiać z klientem, zrozumieć jego potrzeby czy rozwiać wątpliwości”. W istocie to spotkanie było niezmiernie miłe, a zarazem bardzo fachowe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *